Aktualności
Następny
Poprzedni
13-04-2018

Promocje czas zacząć!

Stargardzianie jeszcze przynajmniej do końca 2018 r. mogą korzystać z obiektu przy ul. Szczecińskiej 35 i wszystkich dostępnych tam aktywności. Dlatego też OSiR, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i nowych klientów, przygotował szereg promocji, o których będziemy informować na naszej stronie www.osir.stargard.pl i profilu na Facebooku. Jako pierwszą ofertę przygotowaliśmy promocyjną cenę biletu na fitness lub siłowni. Przyprowadzając drugą osobę na te zajęcia (fitness/siłownię), bilety dla osoby towarzyszącej w promocyjnej cenie 10 zł. Promocja od poniedziałku 16.04 do piątku 20.04 (oferta obowiązuje w godzinach 15:00-21:30). 

Osoby chcące skorzystać z promocji muszą razem podejść do recepcji klubu. Z promocji mogą skorzystać osoby z których jedna posiada karnet, kartę Multisport, FitProfit lub OK System, a także wykupująca bilet ( w tym przypadku tańszy bilet ma tylko jedna osoba). Przypominamy, że na zajęcia fitness obowiązuje rezerwacja miejsc.

Kolejne promocje i niespodzianki dla naszych klientów i nie tylko już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i FB.