Restauracja Pick&Roll

Serdecznie zapraszamy biura podróży organizujące wycieczki turystyczne do nawiązania stałej współpracy z Hotelem 104 oraz restauracją Pick&Roll.

W sposób kompleksowy i ciekawy zorganizujemy kameralne spotkanie czy imprezę dla dużej grupy. Nasza oferta zmierza w kierunku odciążenia Państwa od szeregu uciążliwych czynności związanych z organizacją różnego rodzaju imprez, pozwalając się skupić na wyłącznie jej najważniejszej części. Począwszy od przygotowania i zaprezentowania oferty poprzez realizację zamierzonych celów, kończąc na rozliczeniu spotkania.  

Znajdujemy się w mieście Stargard. Stargard należy do najstarszych grodów na Pomorzu Zachodnim. Początki jego powstania sięgają przełomu VIII i IX w. Stargard już wtedy był członkiem Hanzy, o czym przypomina wiele zabytków architektonicznych w mieście, np. Kolegiata Najświętszej Marii Panny z przełomu XIII i XIV w. Obecnie jest aktywnym członkiem Nowej Hanzy.

Nasze miasto jest miejscem o dużych walorach turystyczno -wypoczynkowych. Szczególnie ciekawym ze względu na wysoką rangę zabytków, których uroda i wartość pozwoliła na włączenie ich do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, w połączeniu z naturalnymi warunkami przyrodniczymi.

Proponujemy Państwu pobyt w kameralnym, dwugwiazdkowym Hotelu 104 , który dysponuje 45 miejscami noclegowymi w skład których wchodzą przytulne pokoje 1-2-3 osobowe w klasie standard, biznes oraz 2 apartamenty. Dajemy Państwu możliwość skorzystanie z sali konferencyjnej, groty solnej czy sauny jak również masażu. Dysponujemy dużym parkingiem.  

Dzięki współpracy z naszą Restauracją Pick&Roll, która jest na Stargardzkim rynku restauracyjnym i cateringowym od ponad 5 lat jesteśmy w stanie zaoferować ciekawe pakiety wyżywienia dopasowane do wymagań i oczekiwań grup turystycznych. Nasze menu jest dopasowane zarówno do budżetu grupy, jak i do wiekowych wymagań żywieniowych w przypadku grup młodzieżowych. Nasze potrawy składają się zawsze ze świeżych półproduktów najwyższej jakości, nigdy nie korzystamy z dań gotowych.

Nasze  doświadczenie w dziedzinie żywienia grupowego jest najlepszym dowodem potwierdzającym nasz profesjonalizm i odpowiedzialność. Nasz kucharz w tym roku wygrał plebiscyt na najlepszego kucharza Powiatu Stargardzkiego.

Przy współpracy z restauracją Pick&Roll posiadamy możliwość zorganizowania niezapomnianego wypoczynku lub szkolenia wraz z dyskoteką lub biesiadą, albo imprezą tematyczną z zabawą do rana.